Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE DLA CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z wyborami do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r., uprzejmie informuję, że szkolenie członków obwodowych komisji wyborczych odbędzie się: 9 października 2018 r o godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dębe Wielkie, przy ul. Strażackiej 3 dla następujących Komisji: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 ds. przeprowadzenia głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 ds. przeprowadzenia głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 ds. przeprowadzenia głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Cygance ul. Szkolna 21 Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 ds. przeprowadzenia głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Rudzie ul. Szkolna 7 Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 ds. przeprowadzenia głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 ds. przeprowadzenia głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A 10 października 2018 r godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dębe Wielkie, przy ul. Strażackiej 3 dla następujących Komisji: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 ds. ustalenia wyników głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 ds. ds. ustalenia wyników głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 ds. ustalenia wyników głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej  w Cygance ul. Szkolna 21 Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 ustalenia wyników głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Rudzie ul. Szkolna 7 Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 ds. ustalenia wyników głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 ds. ustalenia wyników głosowania z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim ul. Warszawska 78 A Po szkoleniu odbędzie się pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych. Proszę o punktualne przybycie i obecność.                                                                                                                              Sekretarz /-/ Beata Budzyńska-Kupidura

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=22686
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola