Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Fotografia Ślubna

 

Dzięki nam ten niezwykle ważny w życiu Młodej Pary dzień zostanie uwieczniony na zawsze. Za pomocą zrobionych przez nas zdjęć ślubnych będziecie mogli Państwo powracać myślami do tych uroczych chwil. Organizujemy sesje zdjęciowe we wskazanych przez Was miejscach, ponadto służę swoją radą we wskazaniu ciekawych scenerii, oraz doboru odpowiedniej charakteryzacji - tak powstałe ujęcia wyglądają bardzo efektownie. Każde zdjęcie jest poddawane starannej obróbce graficznej. Za naszą sprawą zdjęcia ślubne z Twojego wesela świetnie oddadzą atmosferę jaka towarzyszyła temu dniu. Zachęcam do sprawdzenia galerii zdjęć ślubnych z Warszawy. Ponad to zachęcam do sprawdzenia wolnych terminów oraz o kontakt. Nich ten dzień będzie wyjątkowy.

Kontakt

Telefon 508109065

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miński

Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola