Wtorek, 7 Maja 2024   imieniny: Ludmiła, Gizela, Benedykt
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Kulisy meczu Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Pierwsza połowa nie przyniosła wielkich emocji, choć początek był optymistyczny dla gości. W 2 minucie Daniel Żurawski nie zdołał skutecznie zamknąć wrzutki z prawej flanki, zaś chwilę później Mateusz Janusiewicz minimalnie przestrzelił z ostrego kąta. W 13 minucie Bartosz Kryszczuk wypracował sobie sytuację strzałową, jednak zabrakło mu precyzji. Maza odpowiedziała niecelnym uderzeniem Dawida Mataka. W 17 minucie Michał Bondara po wrzutce z rzutu rożnego główkował wprost w Józefa Burtę. W końcówce pierwszej połowy uderzenie Michała Hermana przeszło nad spojeniem siedleckiej bramki. Tuż po zmianie stron Burta w sytuacji sam na sam zatrzymał rezerwowego Janusza Nojszewskiego. W 48 minucie umiejętności wychowanka Pogoni sprawdził Janusiewicz, uderzając z woleja z około 18 metrów. Trzy minuty później siedlczanie stworzyli sobie najlepszą sytuację w meczu, jednak Michał Filipek trafił wprost w Mateusza Łysika. Im bliżej było końcowego gwizdka zwiększał się napór mińszczan. Najpierw Burta zatrzymał Bondarę w sytuacji sam na sam, a następnie Janusiewicz główkował tuż obok bramki gospodarzy. Mazovia dopięła swego w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Po wrzutce Janusiewicza z rzutu wolnego celny strzał z głowy oddał Bartosz Malesa. Po chwili mogło być 1:1, jednak Filip nie zamknął podania Jana Mruza wzdłuż linii bramkowej. Pogoń II przegrała trzeci mecz z rzędu.