Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KONSULTACJE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY NA ROK 2019 Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

Data publikacji: 2018-10-24, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie działające na terenie Gminy Dębe Wielkie organizacje pozarządowe na konsultacje projektu uchwały w sprawie Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami  w art 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie na rok 2019. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie otwartego spotkania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie o godz. 1800  dnia 8 listopada 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Uwagi i propozycje dotyczące projektu uchwały należy przesłać na adres: k.padzik@debewielkie.pl lub b.kupidura@debewielkie.pl  w terminie do dnia  5 listopada 2018 roku. W załączeniu: Zarządzenie ZO. 0050.106.2018 Wójta Gminy Dębe Wielkie z dnia 24 października 2018 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały w sprawie Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami art 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019. Projekt Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2019. Formularz opinii, uwag konsultowanego projektu uchwały.

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=17380
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola