Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I sesja Rady Gminy Mińsk Mazowiecki - kadencji 2018-2023 (poprawiona jakość nagrania)

 
I sesja Rady Gminy Mińsk Mazowiecki w Kadencji 2018 - 2023 19 listopada (poniedziałek) 2018 r., o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, ul. Chełmońskiego 14 Porządek obrad: 1. Otwarcie sesji Rady Gminy przez najstarszego wiekiem radnego. 2. Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze. 3. Ślubowanie radnych. 4. Wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady. 5. Wręczenie zaświadczenia o wyborze Wójta. 6. Ślubowanie Wójta. 7. Zamknięcie sesji Rady Gminy.

 


Gmina Mińsk Mazwiecki
 
Data pliku video: 2018-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola