Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyłożenie projektu operatu opisowo kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
W terminie od 8 do 26 października 2018 r w godzinach 8:30-15:00 w budynku starostwa w Mińsku Mazowieckim ul. Kościuszki 3  zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków. Każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu może w okresie jego wyłożenia zgłaszać uwagi do tych danych. Ogłoszenie o wyłożeniu do wglądu operatu opisowo kryptograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków   Post Wyłożenie projektu operatu opisowo kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków pojawił się poraz pierwszy w Cegłów.

Pełna treść wiadomości na: ceglow.pl/?post_type=aktualnosci&p=25725
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola