Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykaz nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż w Cegłowie pod zabudowę wielorodzinną.

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Cegłów podaje do publicznej ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w miejscowości Cegłów, stanowiących własność komunalną Gminy Cegłów. W procedowanym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego części miejscowości Cegłów, wykładanym w dniach od 5.10.2018 do 26.10.2018, którego uchwalenie przewidziane jest w 2018 r. obszar oznaczony jest symbolem MW1 i przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną wraz z niezbędnym zagospodarowaniem i infrastrukturą, z dopuszczeniem lokalizacji usług nieuciążliwych w parterach budynków mieszkaniowych wielorodzinnych, w tym w szczególności handlu, usług, oświaty, przedszkoli, żłobków, usług zdrowia, z jednoczesnym zakazem realizacji wolnostojących budynków usługowych. Zarządzenie Wykaz Widok   Post Wykaz nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż w Cegłowie pod zabudowę wielorodzinną. pojawił się poraz pierwszy w Cegłów.

Pełna treść wiadomości na: ceglow.pl/?post_type=aktualnosci&p=26264
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola