VI MISTRZOSTWA MAZOWSZA W SZTUKACH WALKI
Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-06
28 października 2018 w Stojadłach odbyły się VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki zorganizowane przez Akademię Sztuk Walki: Dawida Matwieja, Monikę Matwiej, Marię Chachlińską, Krzysztof Chachliński, Mariusz Steczek, Mirosław Ługowski, Piotr Krzewski. W zawodach udział wzięło prawie 90 zawodników z 7 klubów z Mazowsza: Akademia Sztuk Walki (Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Stojadła) – Trener Dawid Matwiej, ASW sekcja Stara Niedziałka – Instruktor Damian Walas, Mińskie Centrum Kick-Boxingu – Instruktor Patryk Matwiej, Wołomińskie Centrum Sztuk Walki – Trener Michał Majewski, Tang Soo Do Ronin „Tęcza” Stanisławów, Poświętne, Międzyleś – Trener Jacek Kesler, Instruktorzy: Kamil Pasik, Martyna Woch, Sebastian Socha, Szkoła Sztuk Walki Yong – Instruktor Joanna Mazurowska, Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria – Trener Tomasz Nowicki. Kolejne zawody organizowane przez ASW zaprezentowały bardzo dobry poziom sędziowski, co wielokrotnie powtarzali zaproszeni goście. Serdecznie dziękujemy wszystkim Trenerom, Instruktorom, zawodnikom i rodzicom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sędziów: Patryk Matwiej, Michał Jabłoński, Mariusz Steczek, Mirosław Ługowski, Patryk Zygadło, Konrad Zygadło, Sebastian Walas, Damian Walas, Maria Chachlińska, Krzysztof Chachliński, Piotr Krzewsk, Mariusz Michalczyk, Krzysztof Pszczółkowski. Wyrazy wdzięczności należą się również sponsorom imprezy: Nationale Nederlanden sponsor główny, Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, Delikatesy A&M, Arkadiusz Gutaszewski – Naprawa Elektryki Pojazdowej, Andrzej Makowski – Mechanika Pojazdowa, Delikatesy Centrum, Przedszkole Dolina Muminków w Pustelniku, Apport Logistyka, Marbo, Teo-Net Piotr Krzewski, Lewiatan, Zagłoba, Drewno Egzotyczne oraz Auto-Moto Lux Ewa Ołdak. Patronat nad imprezą objęli: Marcin Jakubowski – Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki, Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowiecki oraz Dyrektor MOSIR w Mińsku Mazowieckim. Dziękujemy również Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Stojadłach Maciejowi Samulikowi za użyczenie Sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce impreza.
Kata otwarte 10-9 gup:
Alex Biernat WCSW
Marcel Turczuk Uniwersalna Akademia Sztuk Walki
Alan Madei Uniwersalna Akademia Sztuk Walki
Kata otwarte 7-8 gup:
Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Ania Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Maja Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Kata otwarte 6-4 gup
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Emilia Chodara TSD Ronin Poświętne
Damian Szczęsny TSD Ronin Poświętne
Układy Taekwon-do ITF dzieci, młodzicy 10-9 cup:
Mikołaj Wawrzyniak SSW Yong
Jagoda Mlazga SSW Yong
Karol Jabłoński Akademia Sztuk Walki
Układy Taekwon-do ITF dzieci, młodzicy 8-6 cup:
Kornelia Naumiuk SSW Yong
Tymek Ruta Akademia Sztuk Walki
Układy Taekwon-do ITF kadeci, juniorzy 10-7 cup:
Zuzanna Bigda Akademia Sztuk Walki
Nikola Subocz Akademia Sztuk Walki
Kinga Kaczorowska Akademia Sztuk Walki
Układy Taekwon-do ITF kadeci, juniorzy 6-2 cup:
Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki
Damian Uchman Akademia Sztuk Walki
Katarzyna Leszczyńska Akademia Sztuk Walki
Szybkościówka dzieci:
Antoni Marek Akademia Sztuk Walki
Aniela Płochocka Akademia Sztuk Walki
Hanna Korycińska Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Szybkościówka młodzicy:
Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Karol Jabłoński Akademia Sztuk Walki
Mikołaj Wawrzyniak SSW Yong
Soft-kick dzieci dziewczynki:
Aniela Płochocka Akademia Sztuk Walki
Anna Korycińska Akademia Sztuk Walki
Zuzia Szymaniak Akademia Sztuk Walki
Soft-kick dzieci chłopcy:
Aleksander Dąbrowski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Antoni Marek Akademia Sztuk Walki
Tymon Marek Akademia Sztuk Walki
Soft-kick młodziczki:
Maja Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Gabriela Przybysz TSD Ronin Międzyleś
Inga Rządkowska Akademia Sztuk Walki
Soft-kick młodzicy:
Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Kamil Musiatowicz Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Maciej Pawłowski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Walki semi-hogo kadeci -45kg:
Norbert Socha TSD Ronin Poświętne
Bartłomiej Stępień Uniwersalna Akademia Sztuk Walki
Piotr Ługowski Akademia Sztuk Walki
Walki semi-hogo kadeci +45kg:
Patryk Skowronek TSD Ronin Poświętne
Jakub Suchenek TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów
Igor Więsik Akademia Sztuk Walki
Walki semi-hogo kadetki -37kg:
Ania Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Emilia Chodara TSD Ronin Poświętne
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Walki semi-hogo kadetki -51kg:
Roksana Naumiuk SSW Yong
Julia Jeżak TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów
Aleksandra Piotrkowicz Akademia Sztuk Walki
Walki semi-hogo kadetki +58kg:
Patrycja Biedrzycka TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów
Natalia Sikorska Akademia Sztuk Walki
Julia Drużyńska TSD Ronin Międzyleś
Walki light-contact junior młodszy +70kg:
Bartosz Jackowski Akademia Sztuk Walki
Adrian Socha TSD Ronin Poświętne
Norbert Duczek Akademia Sztuk Walki
Walki light-contact junior młodszy -45kg:
Krzysztof Steczek Akademia Sztuk Walki
Franek Kamiński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Walki light-contact juniorki młodsze:
Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki
Zuzia Bigda Akademia Sztuk Walki
Kamila Chachlińska Akademia Sztuk Walki
Walki juniorki, seniorki open:
Natalia Steczek Akademia Sztuk Walki
Katarzyna Leszczyńska Akademia Sztuk Walki
Paulina Dudzińska Akademia Sztuk Walki
Walki light-contact junior open
Wojciech Wocial Akademia Sztuk Walki
Aleksiej Tsinakov Mińskie Centrum K-B
Dariusz Komarzycki Mińskie Centrum K-B
Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi kadeci:
Patryk Skowronek TSD Ronin Poświętne
Norbert Socha TSD Ronin Poświętne
Bartłomiej Stępień Uniwersalna Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi kadeci:
Patryk Skowronek TSD Ronin Poświętne
Bartłomiej Stępień Uniwersalna Akademia Sztuk Walki
Igor Więsik Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi kadetki:
Aleksandra Piotrkowicz Akademia Sztuk Walki
Julia Jeżak TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów
Roksana Naumiuk SSW Yong
Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi kadetki:
Roksana Naumiuk SSW Yong
Patrycja Biedrzycka TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów
Natalia Sikorska Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorzy młodsze:
Adrian Socha TSD Ronin Poświętne
Damian Szczęsny TSD Ronin Poświętne
Kamil Skowronek TSD Ronin Poświętne
Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorzy młodsze:
Adrian Socha TSD Ronin Poświętne
Franek Kamiński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Damian Szczęsny TSD Ronin Poświętne
Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorki młodsze:
Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki
Kamila Chachlińska Akademia Sztuk Walki
Kinga Kaczorowska Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorki młodsze:
Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki
Kamila Chachlińska Akademia Sztuk Walki
Zuzia Bigda Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorzy, Seniorzy:
Krzysztof Steczek Akademia Sztuk Walki
Norbert Duczek Akademia Sztuk Walki
Robert Nalazek Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorzy, Seniorzy:
Robert Nalazek Akademia Sztuk Walki
Krzysztof Steczek Akademia Sztuk Walki
Damian Uchman Akademia Sztuk Walki
Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorki, Seniorki:
Katarzyna Steczek Akademia Sztuk Walki
Sandra Serafin Karate TYGA
Iza Wiktorowicz ASW Stara Niedziałka
Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorki, Seniorki:
Katarzyna Steczek Akademia Sztuk Walki
Iza Wiktorowicz ASW Stara Niedziałka
Sandra Serafin Karate TYGA
Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=23108
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl