Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

USUŃ ETERNIT ZE SWOJEGO DOMU

Data publikacji: 2019-01-08, Data modyfikacji: 2019-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Dębe Wielkie ogłasza nabór wniosków na nieodpłatne usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest  na rok 2019 Informujemy, że w ramach projektu, Gmina Dębe Wielkie przy pomocy wybranej w przetargu wykwalifikowanej firmy, może nieodpłatnie dokonać tylko następujących czynności: a) odbiór płyt azbestowych (eternitu) zgromadzonych na gruncie, b) wywóz odpadów azbestowych na miejsce składowania i utylizacji. Uwaga: Gmina Dębe Wielkie nie finansuje zakupu ani montażu nowych pokryć dachowych. Wnioski należy składać do dnia 25 stycznia 2019 r. na formularzach dostępnych w siedzibie Urzędu Gminy w Dębem Wielkim (pok. 53), na stronie internetowej Urzędu Gminy Dębe Wielkie www.debewielkie.pl w zakładce „Aktualności” lub na stronie biuletynu informacji publicznej https://debewielkie.e-biuletyn.pl/index.php?id=6  w zakładce „Aktualne wiadomości”. Uwaga: Ilość środków jest ograniczona. O kolejności przydziału pomocy będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Rozpatrywane będą w szczególności wnioski osób, które terminowo wywiązują się ze wszystkich zobowiązań wobec Gminy Dębe Wielkie, w tym zwłaszcza płatności  podatków lokalnych i zobowiązań wynikających z regulaminu utrzymania porządku i czystości w gminie. 1. Deklaracja. 2. Oświadczenie dla celów podatkowych. 3. Oświadczenie wnioskodawcy dot. pomocy publicznej. 4. Ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania. 5. Informacja o wyrobach zawierających azbest.     

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=12950
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola