Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UROCZYSTE PRZEKAZANIE SPRZĘTU RATOWNICZEGO ZAKUPIONEGO Z DOTACJI MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI DLA JEDNOSTEK OSP Z TERENU GMINY DĘBE WIELKIE

Data publikacji: 2018-10-18, Data modyfikacji: 2018-10-19
A A AWydrukDrukuj  
 
„Współfinansowano ze środków – Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości”   Uroczyste przekazanie sprzętu ratowniczego zakupionego z dotacji Ministra Sprawiedliwości dla Jednostek OSP z terenu gminy Dębe Wielkie 11 października 2018 r. na sesji Rady Gminy w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie odbyło się uroczyste przekazanie strażakom ochotnikom z terenu Gminy Dębe Wielkie wyposażenia i sprzętu ratowniczego zakupionego ze środków Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego  dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Przekazania sprzętu dokonał Wójt Gminy Krzysztof Kalinowski wraz z Radą Gminy Dębe Wielkie. Zakupiono dwa wysokiej klasy defibrylatory, dwa zestawy oświetleniowe, cztery detektory wielogazowe, detektor napięcia. Sprzęt umożliwi sprawne udzielanie pierwszej pomocy przez jednostki OSP na miejscu zdarzenia poszkodowanym. Wysokość pozyskanej dotacji z Ministerstwa Sprawiedliwości to 35 917,20 zł, a wkład własny pochodzący ze środków budżetu gminy to zaledwie 362,80 zł.

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=22928
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola