Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Belka

UKS Judo Kontra

Data publikacji: 2013-10-28, Data modyfikacji: 2013-10-28
A A AWydrukDrukuj

Zawodnicy UKS Judo KONTRA odnieśli kolejne sukcesy. Starsi zawodnicy startowali w dniu 26 października, młodsi  - 27 października. W kategorii juniorek młodszych złoty medal zdobyła Katarzyna Przyczyna, kat wagowa 52kg. W kategorii seniorek złoty medal zdobyła Paulina Przyczyna, kat wag. 70kg W kategorii seniorów złoty medal zdobył Robert Rybczyński, 90kg a Tomasz Sternicki srebrny medal, 60kg. W dniu 27X startowali młodzicy i dzieci.