Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Uczyć się, ale jak?"

Data publikacji: 2013-11-14, Data modyfikacji: 2013-11-14
A A AWydrukDrukuj  
 

„Uczyć się, ale jak?" to projekt, który powstał, aby wesprzeć uczennice i uczniów w długim i trudnym procesie uczenia się i przechodzenia przez kolejne szczeble edukacji. Jego celem jest także wyrównanie szans edukacyjnych osób, które pochodząz rodzin o niskim statusie społeczno-ekonomicznym. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom w partnerstwie z Miastem Mińsk Mazowiecki i Zgromadzeniem Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo. Obecnie dobiega końca już druga edycja projektu, który z sukcesem realizowany jest od 2011 roku. W tym czasie wsparciem w ramach projektu zostało objętych 1031 osób ze Szkoły Podstawowej numer 1, numer 2, numer 5 i 6 w Mińsku Mazowieckim oraz ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Ignacowie.

 

 

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola