Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY DĘBE WIELKIE- RELACJA

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-12
A A AWydrukDrukuj

W niedzielę 5 sierpnia 2018 na boisku w Rudzie rozegrany został  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie. Organizatorem tych piłkarskich rozgrywek był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim, koordynatorem oraz pomysłodawcą turnieju – Dyrektor GOSiR Rafał Wtulich. We wspólnej zabawie udział wzięło 8 zespołów, składających się z mieszkańców naszej Gminy. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc nagrodzeni zostali pucharami i medalami. Tuż za podium wylądowała drużyna „Tim On”. Na najniższym stopniu uplasowali się zawodnicy „Zielonej Herbatki”.  Srebro zgarnęli adepci Walencji, a złoto wywalczyli piłkarze „Pikum Pakum”. Organizatorzy przyznali też szereg nagród indywidualnych. Najmłodszym zawodnikiem turnieju został piętnastoletni Kacper Konowrocki- kapitan zespołu „FC Ziomki”. Stanisław Piwek z „Walencji”  został okrzyknięty najbardziej doświadczonym zawodnikiem niedzielnych rozgrywek, a królem strzelców Przemek Szuba (Walencja). Tytułem najbardziej wartościowego zawodnika turnieju wyróżniono Michała Malesę (Pikum Pakum). Trofea szczęśliwcom wręczali: Dyrektor GOSiR Dębe Wielkie Rafał Wtulich, Radny Gminy Dębe Wielkie Mirosław Garbecki oraz Sołtys Henryk Smuga. Medale, statuetki oraz puchary zakupione zostały z kasy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wlk. Zwycięzcom gratulujemy, poniżej prezentujemy całościowe wyniki turnieju: Pikum Pakum Walencja Zielona Hebratka Tim On Miejsca 5-8: 5. MBM 6. Pryma Sort FC Ziomki Aka Krata Zapraszamy do udziału w kolejnych aktywnościach organizowanych przez  dębski GOSiR.  Już od września rusza Cykl Turniejów w Tenisie Stołowym, do udziału w którym serdecznie zapraszamy. „ Pierwsze starcie” już 29 września w hali sportowej w Dębem Wielkim. Wyczekujących rewanżu informujemy, że w lutym 2019 będzie okazja sprawdzenia swoich sił w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie.

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=21925
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl