Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Data publikacji: 2018-09-27, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę 22 września 2018 po raz pierwszy na boisku wielofunkcyjnym przy szkole Podstawowej w Cygance odbył się. Zawody odbywały pod patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie, Krzysztofa Kalinowskiego. Rozgrywki zostały zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim, przy współpracy z Szkołą Podstawową w Cygance. We wspólnej zabawie udział wzięło 14 zespołów z różnych stron naszego powiatu. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Kilka minut po godz. 9:00 na boisku pojawili się zawodnicy z roczników: 2009-2012. Teren dookoła boiska szczelnie wypełnili kibice, mocno trzymając kciuki za swoich faworytów. Bezkonkurencyjny okazał się zespół Tęczy Stanisławów, którego zawodnicy sięgnęli po złote medale. Jako drudzy na murawie pojawili się piłkarze urodzeni w latach: 2006-2008. Tutaj emocje były jeszcze większe, bo do sportowej rywalizacji przystąpiło aż 5 zespołów.  Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Mistowa. Nasi młodzieżowcy (rocznik: 2004-2005) do czerwoności rozgrzali serca publiczności. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa swojego zespołu. Nie zabrakło uśmiechu u małych piłkarzy, widoczne były także łzy i sportowa złość . W geście tryumfu to zawodnicy drużyny gospodarzy – S.P. Cyganki wysoko wznosili puchar za pierwsze miejsce. Każdy uczestnik sobotnich zawodów otrzymał pamiątkowy medal za udział w rozgrywkach.  Medale i puchary szczęśliwcom wręczali: Wójt Gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski, Dyrektor GOSiR Dębe Wlk. Rafał Wtulich oraz Dyrektor S.P. w Cygance Małgorzata Wachowicz. Nie mogło też zabraknąć zaprzyjaźnionego smoka ze Studium Języków Obcych z Mińska Mazowieckiego. SJO dziękujemy za wsparcie podczas organizacji imprezy. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych aktywnościach organizowanych przez dębski GOSiR. Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, tj. 29 września 2018 odbędzie się kolejna odsłona Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego, oczywiście gramy w hali sportowej w Dębem Wielkim Wyniki Gminnego Turnieju w Piłkę Nożną w Cygance: Dzieci ze Szkół Podstawowych z kl. I-III S. Tęcza Stanisławów S. Activum Sports P. Cyganka   Dzieci ze Szkół Podstawowych z kl. IV-VI P. Mistów P. Wiśniew P. Pustelnik P. Ruda P. Cyganka   Młodzież ze Szkół Podstawowych z kl. VII-VIII P. Cyganka P. Wiśniew P. Pustelnik P. Dębe Wlk. P Górki P. Mistów   Najlepszy zawodnik: Bartek Ołdak ( S.P. Wiśniew) Najlepszy bramkarz: Szymon Ostrowski (S.P. Cyganka)

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=22468
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola