Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rzecznik Dyscypliny zwraca zawiadomienie

Data publikacji: 2013-11-19, Data modyfikacji: 2013-11-19
A A AWydrukDrukuj  
 

15 listopada, na konferencji prasowej, Burmistrz Miasta Marcin Jakubowski przedstawił, przedstawicielom mediów, pismo Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych w sprawie zwrotu uchwały Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Mińsk Mazowiecki.  Z treści pisma wynika, iż w przesłanych przez komisję rewizyjną dokumentach Rzecznik Dyscypliny nie dopatrzył się naruszonych przez burmistrza przepisów prawa, ani też żadnych kwot wynikających z rzekomych naruszeń.

Rzecznik nie znalazł w przesłanym zawiadomieniu żadnych merytorycznych podstaw do wszczęcia jakiegokolwiek postępowania przeciwko burmistrzowi, dyrektorowi muzeum ziemi mińskiej czy komukolwiek innemu i postanowił zwrócić przesłane dokumenty. Od pisma rzecznika nie przysługuje odwołanie, tak więc zamyka ono sprawę zarzutów formułowanych przez trzech opozycyjnych do burmistrza radnych: Roberta Ślusarczyka, Tadeusza Błaszczaka i Krystynę Milewską - Stasinowską.

W konferencji uczestniczyli również Pan Leszek Celej - Dyrektor Muzeum Ziemi Mińskiej i Pan Andrzej Kuć –  pełniący funkcję Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego.

 

 

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola