Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

RELACJA Z DĘBSKIEGO GRAND PRIX W SIATKÓWCE

Data publikacji: 2018-11-15, Data modyfikacji: 2018-11-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości można świętować na wiele sposobów. Udowodnił to dębski GOSiR, który w sobotę 10 listopada 2018 w biało-czerwonych barwach zorganizował drugą edycję  Dębskiego Grand Prix w Siatkówce dla dzieci i młodzieży. Zawody rozegrane zostały w dębskiej hali sportowej. Koordynatorem zawodów był Robert Szumowski – trener sekcji siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie. Patronat nad cyklem zawodów siatkarskich dla dzieci objął Wójt Gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski. Blisko 20 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych, na trzech boiskach walczyło o medale i puchary. Rywalizacja była zacięta, często o wynikach spotkania decydowały pojedyncze punkty. Mimo ducha sportowej rywalizacji, którego na boisku nie brakowało, turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze. W kat. Drużyn pojedynczych najlepszy okazał się Jakub Parol (S.P. Dębe Wlk.), srebro wywalczył Kajetan Wojnar(S.P. Dębe Wlk.) a na najniższym stopniu podium stanął Kacper Kobza (S.P. Dębe Wlk.) W kat. Dwójek zwyciężyli Kacper Laskus, Patryk Siporski (S.P. Ruda), drugie miejsce zajęła para: Wiktoria Karwowska, Kacper Borkowski (para mieszana: SP Dębe Wlk. oraz SP Górki) a brąz zgarnęła Zyta Kocak, Malwina Linde(S.P. Ruda). Organizatorzy pamiątkową statuetką nagrodzili najmłodszego zawodnika turnieju, którym został Jakub Parol, adept szkółki siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie. Ponadto, wszyscy zawodnicy biorący udział w sobotnich zawodach otrzymali pamiątkowe medale za udział w rozgrywkach. Szczęśliwcom medale wręczali: Wójt Gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski, Dyrektor GOSiR Dębe Wlk. Rafał Wtulich oraz trener Szkółki Siatkarskiej GOSiR Dębe Wlk. Robert Szumowski. Tych, którzy wyczekują już okazji do rewanżu zapraszamy do udziału w drugiej rundzie Dębskiego Grand Prix w Siatkówce. Kolejne starcie odbędzie się w sobotę 15 grudnia w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Górkach.   Zwycięzcom gratulujemy. Poniżej publikujemy pełne wyniki sobotnich zawodów: Wyniki singli: Jakub Parol Kajetan Wojnar Kacper Kobza Asia Kwasiborska Maja Bartoszuk   Wyniki dwójek: Kacper Laskus, Patryk Siporski Wiktoria Karwowska, Kacper Borkowski Zyta Kocak, Malwina Linde Maciej Śledziewski, Bartek Gągol Gosia Kwasiborska, Mateusz Kowalczyk Jakub Świerczyński, Franek Miros Maks Zagórski, Piotr Polkowski

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=23278
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola