Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przerwa dla fontanny

Data publikacji: 2013-10-28, Data modyfikacji: 2013-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Szanowni Państwo,

jednym z elementów zakończonej w październiku inwestycji, jaką była przebudowa placu przed Pałacem Dernałowiczów jest fontanna posiadająca możliwość odtwarzania spektakli światło – woda. Jej możliwości mogli Państwo podziwiać w trakcie uroczystego otwarcia w dniu 13 października. Było to dla mieszkańców miłe urozmaicenie chłodnych już wieczorów. Aby fontanna przed Miejskim Domem Kultury mogła nam długo i efektywnie służyć, poddana została zabezpieczeniu na sezon zimowy z uwagi na pojawiające się już przymrozki oraz zapychanie się dysz dużą ilością spadających liści. Ponowne jej uruchomienie nastąpi na wiosnę, kiedy to ogłosimy oficjalne budzenie fontanny „ze snu zimowego”. Tymczasem zapraszamy do jesiennych spacerów nową aleją w miejskim parku.

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola