Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH

Data publikacji: 2013-11-04, Data modyfikacji: 2013-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Działając zgodnie z uchwałą nr XLII/402/10 Rady Miasta Mińsk Mazowiecki z dnia 20 września 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z Miejską Radą Działalności Pożytku Publicznego lub z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki informuje, że w okresie od 12 do 26 listopada 2013 r. zostaną przeprowadzone konsultacje dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Mińsk Mazowiecki w sprawie określenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Mińsku Mazowieckim na 2014 rok.

            W konsultacjach mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe prowadzące działalność na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w zakresie ochrony zwierząt.

            Celem konsultacji jest przygotowanie, w oparciu o złożone uwagi i opinie projektu wyżej wymienionej uchwały.

            Konsultacje są prowadzone w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 18 listopada 2013 r. o godzinie 1500, w Urzędzie Miasta Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3 Maja 1, sala nr 6 oraz ankiety dostępnej na stronie internetowej Miasta Mińsk Mazowiecki i w Biurze Obsługi Interesanta pokój nr 4 Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki.

            Uwagi i opinie do projektu uchwały, który dostępny jest na stronie internetowej Miasta Mińsk Mazowiecki i w pokoju 209

 Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki należy kierować do Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki w terminie do 26 listopada 2013r., w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: boi@umminskmaz.pl

Ogłoszenie o konsultacjachProjekt uchwały w sprawie określenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Mińsku Mazowieckim na 2014 rok

 

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola