Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

INFORMACJA WÓJTA GMINY DĘBE WIELKIE

Data publikacji: 2018-08-29, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Informacja Wójta Gminy Dębe Wielkie dotycząca transportu publicznego z miejscowości Kąty Goździejewskie, Walercin, Gorzanka, Poręby, Rysie, Cyganka. Wójt Gminy Dębe Wielkie informuje, że od początku września PKS Grodzisk Mazowiecki uruchomi linie, którymi mieszkańcy Cyganki i północnej części gminy będą mogli dojechać do Mińska Mazowieckiego. W załączeniu rozkład linii PKS Grodzisk Mazowiecki. Jeden z autobusów będzie dojeżdżał z Żukowa ulicą Gościnną w Cygance poprzez przystanek Cyganka Wybranieckich (godz. 6:50) do pętli autobusowej (przystanek Poręby Kolonia – godz. 6:51), gdzie będzie zawracał i jechał poprzez przystanek Cyganka Wybranieckich (godz. 6:52) do Mińska Mazowieckiego (godz. 7:15). W godzinach popołudniowych autobus z Mińska Mazowieckiego (godz. 16:10) bezie jechał przez Żuków i przystanek Cyganka Wybranieckich (godz. 16:30) do przystanku Poręby Kolonia (godz. 16:31). Oprócz tego, będą kursowały autobusy na trasie Żuków – Mińsk Mazowiecki. Dla mieszkańców Kątów Goździejewskich, Walercina, Gorzanki i Porąb rano około godz. 6:30 będzie kursował autobus, którym będzie można dojechać do Cyganki i przesiąść się w autobus PKS Grodzisk Mazowiecki do Mińska Maz. Po południu zostanie zapewniony kurs z Cyganki przez Poręby, Gorzankę, Walercin do Kątów Goździejewskich Pierwszych, skomunikowany z popołudniowym kursem PKS Grodzisk Mazowiecki.   W najbliższy piątek zostaną podane bliższe informacje dot. Kursu na trasie Kąty Goździejewskie Pierwsze – Cyganka.

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=22157
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola