Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja Burmistrza Miasta

Data publikacji: 2013-11-26, Data modyfikacji: 2013-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 

Informacja Burmistrza Miasta

I  N  F  O  R  M  A  C  J  A

Zawiadamiam, że w dniu 21 listopada 2013 roku ustaliłem, a 25 listopada 2013 r. podałem do publicznej wiadomości  wykaz  obejmujący działkę gruntu       Nr 2360/4  o  powierzchni  211 m2  położoną  w  Mińsku Mazowieckim przy ulicy Dąbrówki , stanowiącą własność Miasta Mińsk Mazowiecki,  przeznaczoną do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na poprawę warunków zagospodarowania przyległej nieruchomości składającej się z działek gruntu Nr 2351/4 i Nr 7781 .

Wspomniany wyżej wykaz wywieszono m.in. na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki przy ul. Konstytucji 3 Maja 1 od dnia  25 listopada 2013 r. do 16 grudnia 2013 roku .

  Burmistrz Miasta                                                       

   Marcin Jakubowski

 

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola