Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inauguracja sezonu na lodowisku

Data publikacji: 2013-11-28, Data modyfikacji: 2013-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza do korzystania z lodowiska w sezonie 2013/2014. Inauguracja nastąpi w dniu 9 grudnia 2013.

Przypominamy, iż dzieci do 6 roku życia mogą korzystać z obiektu nieodpłatnie pod okiem opiekuna. Bilet ulgowy sprzedawany dzieciom powyżej szóstego roku życia oraz młodzieży uczącej się do 25 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej kosztuje 3zł/h, natomiast bilety normalne to koszt 6zł/h. Zachęcamy Państwa do korzystania z biletów grupowych. Grupa zorganizowana (niekoniecznie grupa szkolna) to min. 10 osób (9 dzieci + opiekun gratis). Aby zakupić tego rodzaju bilet każda osoba musi posiadać ważną legitymację szkolną/studencką/emeryta. Bilet w tym sezonie to koszt 3,00 zł za 75 minut za 1 osobę. Nadmieniamy również, że w tym roku MOSiR wymienił wszystkie łyżwy w wypożyczalni. Koszt wypożyczenia nowej pary nie uległ zmianie i wynosi 5zł/ślizg, wypożyczenie kasku to koszt symbolicznej złotówki, a ostrzenie jednej pary łyżew to tylko 7zł.

Dyrektor MOSiR Robert Smuga wraz z Prezesem MTH Włodzimierzem Ponikowskim zapraszają na zajęcia nauki jazdy na łyżwach z elementami hokeja, które będą odbywały się 2 razy w tyg. – wtorki i czwartki od godz. 19.00-20.30 od grudnia 2013 do marca 2014. Wymagany jedynie kask, łyżwy i uśmiech na twarzy J. Treningi dla najmłodszych są bezpłatne i prowadzone pod okiem instruktorów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola