Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GMINNE ĆWICZENIA Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO ORAZ OBRONY CYWILNEJ PK. "EWAKUACJA 2018"

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Zgodnie z § 10 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach  (Dz. U. z 2013, poz. 96) informuję, że dnia  27 września 2018 r. na terenie gminy Dębe Wielkie zostanie przeprowadzony trening systemów alarmowych. Jest on elementem gminnych ćwiczeń z zakresu zarządzania kryzysowego oraz obrony cywilnej, polegającym na ogłoszeniu i odwołaniu alarmu  o skażeniach. Celem ćwiczenia będzie sprawdzenie działania zamontowanego w jednostkach OSP systemu powiadamiania o zagrożeniach sygnałem modulowanym.W związku z powyższym, w ramach treningu zostanie emitowany: – ok. godz. 8:37 – dźwięk modulowany przez okres 3 minut – ogłoszenie alarmu, – ok. godz. 10:00 – dźwięk ciągły przez okres 3 minut – odwołanie alarmu. Sygnał zostanie wygenerowany z remiz OSP w miejscowościach: Dębe Wielkie, Ruda, Górki, Cyganka i Jędrzejnik.

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=22448
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola