Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GMINA MONITOROWANA

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Z uwagi na konieczność ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, na terenie gminy Dębe Wielkie został zamontowany system monitoringu wizyjnego, mający na celu zapewnianie mobilnego monitoringu miejsc dotąd niestrzeżonych. Pozwoli on na monitorowanie obszarów, które są wykorzystywane jako nielegalne wysypiska lub miejsca wykroczeń. Urządzenia monitoringu będą umieszczane w różnych miejscowościach naszej gminy, w zależności od sytuacji i potrzeb danego sołectwa. Kamera po wykryciu ruchu rejestruje zdarzenia poprzez zrobienie zdjęcia, które jest automatycznie wysyłane na telefon komórkowy upoważnionego pracownika. W związku z powyższym informuję, że: Administratorem systemu monitoringu jest Wójt Gminy Dębe Wielkie (ul. Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie). Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie możliwy jest pod numerem tel. 25 756 47 44 lub adresem email: iod@debewielkie.pl. System monitoringu stosowany jest w celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie monitorowanym. Podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora. Zdjęcia z monitoringu przechowywane będą w okresie 30 dni. Osoba zarejestrowana przez system ma prawo do dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania. Osobie zarejestrowanej przez system przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.  

Pełna treść wiadomości na: debewielkie.pl/?p=22663
debewielkie.pl, Źródło artykułu: debewielkie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola