Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ćwiczebne uruchomienie syren alarmowych.

Data publikacji: 2013-10-22, Data modyfikacji: 2013-10-22
A A AWydrukDrukuj  
 

W  dniu  23  października 2013 r.  odbędą  się  ćwiczenia  taktyczno-specjalne  „Renegade - Kaper 13/II”,  w  ramach  których  nastąpi  sprawdzenie  systemu  wykrywania   i  alarmowania oraz   uruchomienie  syren alarmowych:

 • ok. godz.  1000-1015   - ogłoszenie  alarmu,
 • o  godz. 1100  - odwołanie  alarmu.

Rodzaje  alarmów, sygnałów  alarmowych  i  komunikatów  ostrzegawczych  oraz  organizację  powiadamiania  o  skażeniach  określa  rozporządzenie  Rady  Ministrów  z dnia  7  stycznia  2013 r.  w  sprawie  systemów  wykrywania  skażeń  i  powiadamiania  o  ich  wystąpieniu  oraz  właściwości  organów   w  tych  sprawach (Dz.U.  poz. 96).

UM Mińsk Mazowiecki, Źródło artykułu: www.minsk-maz.pl, Autor zdjęć: UM Mińsk Mazowiecki
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miński

  Powiat miński – powiat na Mazowszu z siedzibą w Mińsku Mazowieckim. Należą do niego gminy Halinów, Kałuszyn, Mrozy, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Siennica, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki i Sulejówek.

  Turyści są zauroczeni ośmioma rezerwatami przyrody i licznymi pomnikami przyrody. Do powiatu w prosty sposób można dotrzeć drogami krajowymi nr 2 i 58. Do jednych z najważniejszych zabytków w Mińsku Mazowieckim należy m.in. XVI wieczny kościół katolicki p.w. Narodzenia NMP, który został wzniesiony z fundacji rodziny Mińskich oraz Pałac barokowo-klasycystyczny z początku XVII wieku. Obfitość lasów i rzek sprawia, że jest to region sprzyjający wypoczynkowi i zachęcający do odwiedzin mieszkańców Warszawy, którzy mogą choć na chwilę uwolnić się od codzienności w hałaśliwej stolicy.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola